LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku

23 maja 2019r. | Drukuj

Pierwszy tegoroczny pokaz lęborskiego kina letniego odbędzie się 14 czerwca na Placu Pokoju. Organizatorem wydarzeń jest Lęborskie Centrum Kultury Fregata.

W tym roku, dzięki wsparciu sponsora tytularnego imprezy firmy Danfoss, kinowe pokazy odbędą się aż sześć razy. Pięć razy na Placu Pokoju i raz na parkingu przy rondzie Popiełuszki. Tam, po raz pierwszy w Lęborku, we współpracy z Klubem Klasyczni Lębork, zaprosimy na pokaz filmowy dla zmotoryzowanych fanów kina.

Kolejne pokazy: 6 lipca (kino samochodowe na parkingu przy rondzie Popiełuszki), 26 lipca, 10 sierpnia, 30 sierpnia i 6 września. Dla pierwszych 150 osób bezpłatne leżaki. Wstęp na pokazy jest bezpłatny.

Na trzy godziny przed każdą projekcją atrakcje dla najmłodszych: zjeżdżalnia, wata cukrowa, suchy basen z piłeczkami i zabawy z animatorami.

Danfoss Kino Letnie 2019 wspiera budowę hospicjum stacjonarnego. Cały dochód ze sprzedaży świeżego popcornu zasili konto Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Sponsorem wydarzenia jest firma Sondex z siedzibą w Żelazkowie. Od 2016 zakład produkujący uszczelki do płytowych wymienników ciepła stał się częścią Grupy Danfoss – globalnego lidera w dziedzinie technologii, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Danfoss to inżynieria jutra i budowanie lepszej przyszłości poprzez energooszczędne rozwiązania. 

Pierwszy pokaz w ramach Danfoss Kina Letniego 2019

W piątek,  14 czerwca 2019 roku na Placu Pokoju projekcja komedii pod tytułem „Gotowi na wszystko. Exterminator” z Pawłem Domagałą w roli głównej. Początek seansu o godzinie 21:00.


Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.plNajnowsze artykuły

W Gminie Linia uczniowie strajkowali w obronie języka polskiego. Teraz upamiętniono ich odwagę
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na kolędę kaszubską
Rozpoczął się nowy rok akademicki 2019/2020 na Uniwersytecie Gdańskim. Uczelnia świętuje jubileusz 50-lecia
Sopot zwyciężył w Rankingu Samorządów 2019
Lęborscy harcerze oddali hołd polskim spadochroniarzom poległym pod Arnhem
Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową na Kaszubach
Uroczysta gala podsumowująca 3. Międzyszkolny Konkurs ,,MŁODZI DLA DEMOKRACJI’’
LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku

Najnowsze komentarze