LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku

23 maja 2019r. | Drukuj

Pierwszy tegoroczny pokaz lęborskiego kina letniego odbędzie się 14 czerwca na Placu Pokoju. Organizatorem wydarzeń jest Lęborskie Centrum Kultury Fregata.

W tym roku, dzięki wsparciu sponsora tytularnego imprezy firmy Danfoss, kinowe pokazy odbędą się aż sześć razy. Pięć razy na Placu Pokoju i raz na parkingu przy rondzie Popiełuszki. Tam, po raz pierwszy w Lęborku, we współpracy z Klubem Klasyczni Lębork, zaprosimy na pokaz filmowy dla zmotoryzowanych fanów kina.

Kolejne pokazy: 6 lipca (kino samochodowe na parkingu przy rondzie Popiełuszki), 26 lipca, 10 sierpnia, 30 sierpnia i 6 września. Dla pierwszych 150 osób bezpłatne leżaki. Wstęp na pokazy jest bezpłatny.

Na trzy godziny przed każdą projekcją atrakcje dla najmłodszych: zjeżdżalnia, wata cukrowa, suchy basen z piłeczkami i zabawy z animatorami.

Danfoss Kino Letnie 2019 wspiera budowę hospicjum stacjonarnego. Cały dochód ze sprzedaży świeżego popcornu zasili konto Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne.

Sponsorem wydarzenia jest firma Sondex z siedzibą w Żelazkowie. Od 2016 zakład produkujący uszczelki do płytowych wymienników ciepła stał się częścią Grupy Danfoss – globalnego lidera w dziedzinie technologii, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Danfoss to inżynieria jutra i budowanie lepszej przyszłości poprzez energooszczędne rozwiązania. 

Pierwszy pokaz w ramach Danfoss Kina Letniego 2019

W piątek,  14 czerwca 2019 roku na Placu Pokoju projekcja komedii pod tytułem „Gotowi na wszystko. Exterminator” z Pawłem Domagałą w roli głównej. Początek seansu o godzinie 21:00.


Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]Najnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze