Pijany kierowca zgubił pasażera

25 lutego 2011r. | Drukuj

Pijany kierowca kierujący oplem astra na skrzyżowaniu zgubił swojego pasażera. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 3.00 w nocy na ulicach Słupska.

Wczoraj w nocy policja w Słupsku otrzymała informację, iż po ulicach miasta porusza się opel astra, który prowadzony jest przez nietrzeźwego mężczyznę. Jadący za podejrzanym samochodem policjanci zauważyli, że z samochodu jadącego ul. Romera i skręcającego w ul. 11 Listopada wypadł pasażer. Jak się później okazało był on właścicielem auta.

Obaj mężczyźni byli pijani. 23-leni mieszkaniec Słupska kierujący autem miał ponad 1,7 promila alkoholu we krwi. Nietrzeźwy pasażer z obrażeniami głowy został zabrany do szpitala.

Kierowca został zatrzymany. Odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Może również utracić prawo jazdy na okres 10 lat.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz