Zmiana planów – zaśpiewa Szymon Wydra

24 lutego 2011r. | Drukuj

Podczas otwarcia nowego centrum handlowego „Pod Wiatrakami” w Bolesławicach koło Słupska zamiast planowanej Reni Jusis wystąpi równie znany wokalista Szymon Wydra ze swoim zespołem Carpe Diem.

Już za tydzień 4 marca planowane jest otwarcie nowego centrum handlowego w podsłupskich Bolesławicach. Z dotychczasowych informacji wynikało, iż dzień ten uświetni występ polskiej gwiazdy Reni Jusis. Niemniej z najświeższych doniesień wynika, iż z powodu choroby artystki nastąpiła zmiana planów i gwiazdą otwarcia będzie Szymon Wydra i jego zespół Carpe Diem.

Fot. wydra.pl

Szymon Wydra, finalista polskiej edycji Idola, znany jest przede wszystkich z takich przebojów jak „Teraz wiem”, „Życie jak poemat” i „Pozwól mi lepszym być”. Obecnie Wydra promuje swoją najnowszą płytę „Powołanie”, z której w ostatnich dniach ukazał się drugi już singiel „Jeśli chcesz”.

Wśród mieszkańców regionu słupskiego nie brakuje miłośników jego twórczości. – Bardzo ucieszyła mnie informacja o występie Szymona Wydry – mówi pan Tomasz mieszkaniec gminy Potęgowo – Bardzo lubię jego piosenki, więc na pewno nie zabraknie mnie na otwarciu centrum.

W trakcie otwarcia nie zabraknie także innych atrakcji. Na pierwszych klientów CH „Pod Wiatrakami” czekają liczne promocje, konkursy i pokazy. Wszystko zakończone zostanie pokazem fajerwerków.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj takżeNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze