Zmiana planów – zaśpiewa Szymon Wydra

24 lutego 2011r. | Drukuj

Podczas otwarcia nowego centrum handlowego „Pod Wiatrakami” w Bolesławicach koło Słupska zamiast planowanej Reni Jusis wystąpi równie znany wokalista Szymon Wydra ze swoim zespołem Carpe Diem.

Już za tydzień 4 marca planowane jest otwarcie nowego centrum handlowego w podsłupskich Bolesławicach. Z dotychczasowych informacji wynikało, iż dzień ten uświetni występ polskiej gwiazdy Reni Jusis. Niemniej z najświeższych doniesień wynika, iż z powodu choroby artystki nastąpiła zmiana planów i gwiazdą otwarcia będzie Szymon Wydra i jego zespół Carpe Diem.

Fot. wydra.pl

Szymon Wydra, finalista polskiej edycji Idola, znany jest przede wszystkich z takich przebojów jak „Teraz wiem”, „Życie jak poemat” i „Pozwól mi lepszym być”. Obecnie Wydra promuje swoją najnowszą płytę „Powołanie”, z której w ostatnich dniach ukazał się drugi już singiel „Jeśli chcesz”.

Wśród mieszkańców regionu słupskiego nie brakuje miłośników jego twórczości. – Bardzo ucieszyła mnie informacja o występie Szymona Wydry – mówi pan Tomasz mieszkaniec gminy Potęgowo – Bardzo lubię jego piosenki, więc na pewno nie zabraknie mnie na otwarciu centrum.

W trakcie otwarcia nie zabraknie także innych atrakcji. Na pierwszych klientów CH „Pod Wiatrakami” czekają liczne promocje, konkursy i pokazy. Wszystko zakończone zostanie pokazem fajerwerków.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj takżeNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze