Summer Amber Festival 2018 odbędzie się w Ustce!

06 sierpnia 2018r. | Drukuj

Najgorętszy festiwal disco/dance już 11 sierpnia br. w Ustce. Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie. W tym roku organizatorzy kontynuują zamysł tworzenia najgorętszej imprezy muzycznej, organizowanej w nadmorskich miejscowościach. 

materiały prasowe

Wielki Finał konkursu Bursztynowa Miss Polski 2018 obędzie się w Ustce, 11 sierpnia. Publiczność wybierze swoją Miss Publiczności, Jury przyzna prestiżowe tytuły. Spośród finalistek Jury wyłoni również Bursztynową Miss LoanMe, która w nagrodę otrzyma kontrakt reklamowy.

Oprócz tego, dla uczestników festiwalu przygotowane są liczne atrakcje–koncerty topowych zespołów disco: American Boy, Yugine, Cristo Dance, gry i zabawy z nagrodami oraz specjalna strefa dla dzieci. Na Summer Amber każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp jest darmowy.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz