Daniel bohater

23 lutego 2011r. | Drukuj

Oto daniel, który nie dał się wilkom! Watacha tych drapieżników zaatakowała hodowle danieli w okolicach Bytowa i Szczecinka. W Gałowie wilki zagryzły siedem zwierząt. Tylko jeden rogacz zdołał uciec z zagrody, bo przeskoczył dwumetrowe ogrodzenie. Przed wilkami ukrył się w… kotłowni. Grubszy cwaniak :)

fot. G. Frydrych: Daniel, który uciekł wilkom


Opublikowano w: Zdjęcie tygodnia
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 3 (dodaj własny »):
  1. Krzysztof pisze:

    Jeżeli chodzi o atak wilków koło szczecinka to jest to sprawa w trakcie wyjaśnień i istnieją poważne podstawy co do tego iż to nie były wilki lecz psy wypuszczane na „dokarmiani” przez okolicznych mieszkańców.

  2. Andrzej pisze:

    Samiec daniela to byk a nie rogacz. Obecność wilków na pomorzu jest już wielokrotnie potwierdzona – patrz konferencja organizowana niedawno w Gdańsku. Charakter konferencji typowo ochroniarski i bagatelizujący rzeczywisty wymiar problemu – takie moje zdanie. Pewnie będzie podobny rozwój wypadków jak z bobrami, niestety dużo bardziej straszny dla zwierzyny wolnożyjącej.

  3. kamil pisze:

    ^^ czy wilki w polsce są problemem ??? myślę że nie są drapieżnikami i jedzą zwierzynę płową czasmi czarną (dziki) ale to dalej tylko po to by przetrwać wilki nie zabijają dla zabawy ^ pozdrawiam

Dodaj komentarz