Lęborski WOŚP – licytacja statuetki Orkiestrowy Latawiec

13 stycznia 2018r. | Drukuj

Podczas lęborskiego finału WOŚP na scenie w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych będą prowadzone licytacje, w których oprócz gadżetów WOŚP i innych ciekawych przedmiotów, będzie można wylicytować specjalnie wykonaną na tę okazję statuetkę.

mat. prasowe

Została zaprojektowana i wykonana przez Kazimierza Kozłowskiego z Firmy Odlewniczej „Olimpia” z Mostów. Statuetka „Orkiestrowy Latawiec” o wysokości ok. 16 cm w całości wykonana jest ze srebra i bursztynu. Podstawa statuetki wykonana jest z onyksu. Figurka nawiązuje do tegorocznej myśli przewodniej XXVI Finału WOŚP. Trzy takie statuetki zostaną zlicytowane podczas lęborskiej imprezy, ok. godz. 17.30, zaś jedna w trakcie licytacji internetowej.

Organizatorzy zapraszają także do udziału w innych charytatywnych aukcjach. Między innymi w licytacji unikatowego srebrnego breloczka do kluczy, który został wykonany tylko w 2 egzemplarzach ze srebra najwyższej próby na 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeden egzemplarz zostanie zlicytowany podczas Finału WOŚP w Lęborku, a drugi jest do kupienia na aukcji internetowej allegro.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz