Bezpłatne wsparcie dla organizacji pozarządowych w Lęborku

05 stycznia 2017r. | Drukuj

Od 2 stycznia w Lęborku ponownie dostępne jest wsparcie dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych w Centrum Organizacji Pozarządowych prowadzonym przez Stowarzyszenie EDUQ.

fot. Stowarzyszenie EDUQ / archiwum

Oferta dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych obejmuje pakiet INKUBATOR m.in. wsparcie techniczne: sprzęt biurowy, materiały biurowe, materiały merytoryczne oraz SZKOLENIA m.in. współpraca z samorządem, księgowość w organizacjach pozarządowych, budowanie zespołu, partnerstwa, projektowe itd.

W centrum odbywa się również poradnictwo formalno prawne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz  grup nieformalnych. Zakres doradztwa dotyczy m.in.: tworzenia organizacji (procedury, statut), rejestracji, pozyskiwania i rozliczania dotacji, obowiązków formalno-prawnych organizacji pozarządowych, współpracy z samorządem, nadzór i kontrola nad NGO, współpracy z wolontariuszami, konsultowania wniosków.

Biuro Centrum Organizacji Pozarządowych w Lęborku czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:30 – 14:30 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Krzywoustego 1 (pokój 135) w Lęborku. Osoby zainteresowane skorzystaniem z doradztwa formalno-prawnego proszone są o wcześniejszy kontakt z Magdaleną Pipka-Urbańską pod numerem telefonu 728 945 959 lub mailowo – [email protected]

Centrum Organizacji Pozarządowych prowadzone jest w ramach zadania publicznego zleconego i dofinansowanego przez Miasto Lębork.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz