Zbierają na renowację koncertowych fortepianów. Proszą o wsparcie

02 stycznia 2018r. | Drukuj

Słupski Ośrodek Kultury zwraca się z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na renowację dwóch skarbów, koncertowych fortepianów. Jeden znajduje się w Teatrze Rondo, a drugi na sali widowiskowej w budynku przy Braci Gierymskich. Od lat służą do rozmaitych działań edukacyjnych i artystycznych, od warsztatów wokalnych, przez okazjonalne koncerty, aż po występy zawodowych muzyków i gwiazd (jak Grażyna Auguścik, Goshka Banka czy Natalia Sikora).

fot. nadesłane

Fortepiany nie próżnują w SOKu, zatem pojawiły się nieuchronne oznaki starzenia się i zużycia. Fortepiany wymagają solidnej renowacji: struny potrzebują wymiany, filcowe podkładki starły się, trzeba przymocować to, co ruszać się nie powinno, naoliwić to, co powinno.

Organizatorzy proszą o wsparcie finansowe wszystkich życzliwych mecenasów kultury. Każda złotówka przyda się do tchnięcia nowego życia w wysłużone instrumenty.

Wasza hojność pomoże w dalszej działalności edukacyjnej i kulturalnej, która bez tych szlachetnych narzędzi albo nie będzie możliwa, albo nie będzie na poziomie godnym artystów z całego świata.

Środki na renowację są pozyskiwane dzięki portalowi Wspieram Kulturę – KLIKNIJ


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz