Włamał się do magazynu. Zostawił tam swój dowód osobisty

15 grudnia 2017r. | Drukuj

Policjanci z Komisariatu I ze Słupska zatrzymali 34-letniego mężczyznę, podejrzanego o włamanie do magazynu jednej z miejscowych firm i kradzież 4 butli gazowych wartości 400 złotych. Dotarcie policjantów do zatrzymanego mężczyzny nie przysporzyło im większych trudności, ponieważ sprawca w pośpiechu zgubił na miejscu zdarzenia dowód osobisty. Zatrzymany słupszczanin usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

fot. archiwum

Słupscy policjanci otrzymali sygnał o włamaniu do magazynu jednej z miejscowych firm. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali śledczy,którzy ustalili, że sprawca wszedł do wnętrza pomieszczenia wybijając szybę okienną. Jak ustalił właściciel posesji, włamywacz ukradł cztery butle z gazem o wartości 400 złotych.

– Pracujący na miejscu włamania policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej zabezpieczali ślady przestępstwa. W jednym z pomieszczeń na podłodze technicy kryminalni zauważyli dowód osobisty, który jak przypuszczali mógł należeć do sprawcy – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Kryminalni natychmiast udali się pod adres widniejący w dowodzie osobistym. W mieszkaniu zastali 34- letniego nietrzeźwego mężczyznę. W związku z podejrzeniem włamania oraz w celu wyjaśnienia okoliczności sprawy słupszczanin trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał został przesłuchany i usłyszał zarzuty, za które grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz śledczy ustalać będą gdzie znajdują się skradzione przedmioty.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz