Uniwersytet Gdański wyróżniony w Konkursie Verba Veritatis

16 listopada 2017r. | Drukuj

W 12. edycji Konkursu Verba Veritatis Uniwersytet Gdański został wyróżniony za wkład w podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji z zakresu etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego. Wyróżniono także 6 innych uczelni, których studenci zgłosili najwięcej prac we wszystkich dotychczasowych edycjach konkursu. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się dzisiaj, 16 listopada 2017 w Warszawie.

fot. racibo / CC / Panoramio

32 tysiące złotych, pakiet szkoleniowy od Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz publikacje Forum Odpowiedzialnego Biznesu to pula nagród, jaka trafiła do laureatów 12. edycji Konkursu Verba Veritatis – autorów najlepszych prac o tematyce związanej z etyką biznesu. Do dwunastu edycji konkursu zgłoszono łącznie 272 prace konkursowe z 53 uczelni w Polsce. Z inicjatywy Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, podczas tegorocznej uroczystości wręczenia nagród, wyróżniono te uczelnie, których studenci zgłosili najwięcej prac we wszystkich edycjach konkursu. Były to: Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Łódzki oraz Uniwersytet Gdański.

Uniwersytet otrzymał dyplom uznania za wkład w podnoszenie poziomu wiedzy i kompetencji z zakresu etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego, co przyczynia się do promowania postaw etycznych wśród studentów i realizacji zasad odpowiedzialnego rozwoju w biznesie i społeczeństwie. W latach 2005-2017 uczelnia zgłosiła 12 prac do Konkursu Verba Veritatis


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz