W Kobylnicy będą szukać muzycznych talentów. Na zakończenie imprezy występ MOA

12 października 2017r. | Drukuj

Do najbliższego piątku przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Przeglądzie Talentów Muzycznych, którego organizatorem jest Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Swoje umiejętności mogą zaprezentować soliści, duety, wokaliści i instrumentaliści. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie koncert zespołu MOA – laureatów tegorocznego koncertu Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

fot. www.facebook.com/moaofficialmusic

Masz talent i chcesz się nim podzielić? Marzysz o debiucie na profesjonalnej scenie? Teraz jest na to szansa. Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza młodych artystów do udziału w drugiej edycji Przeglądu Talentów Muzycznych. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 6 października. 

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie Karty zgłoszenia (załącznik nr 1 do regulaminu dostępnego na www.kobylnica.pl) oraz złożenie jej do dnia 6 października 2017 roku do sekretariatu Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. W Przeglądzie mogą uczestniczyć chętni w wieku od 13 roku życia bez względu na miejsce zamieszkania. 

Przegląd Talentów Muzycznych odbędzie się w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4 w dniu 13 października 2017 roku o godzinie 16:00. Wstęp dla publiczności na Przegląd Talentów Muzycznych jest bezpłatny. Dla laureatów Przeglądu Talentów Muzycznych przewidziane są interesujące nagrody. 

Celem imprezy jest popularyzacja i wspieranie muzycznych talentów, kształtowanie umiejętności wokalnych i instrumentalnych oraz rozwijanie aktywności twórczej młodych ludzi. Dlatego też organizatorzy zdecydowali się uatrakcyjnić całe wydarzenie specjalnym koncertem z udziałem zwycięzców tegorocznego koncertu Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – zespół MOA.

MOA – to zespół, który w ostatnich miesiącach przebojem wdziera się na polską scenę muzyczną. Jego wokalistką, a zarazem autorką tekstów i kompozytorką, jest Marta Fitowska. Laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym m.in. Nagrody Głównej i Specjalnej w Maratonie Piosenki Osobistej (Świecie 2014), I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Poetyckiej (Hajnówka 2015), Grand Prix Ogólnopolskich Impresji Artystycznych „Śpiewające Obrazy” (Mrągowo 2016), Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu In Memoriam Grzegorz Ciechowski (Tczew 2016) czy I nagrody oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu im. Andrzeja Zauchy „Serca Bicie” (Bydgoszcz 2017). Pochodzi z Północy i tam, razem z Łukaszem Spoczyńskim w 2015 roku założyli zespół MOA. 

Ich twórczość to przestrzenne i melodyjne granie opowiadające niezwykłe historie. W listopadzie nakładem Polskiego Radia ukazał się ich pierwszy singiel „Ile udźwignie niebo”. W lipcu tego roku wyruszyli w trasę koncertową po Chinach, która obejmowała koncerty m.in. w Szanghaju, Pekinie czy podczas Chengdu International Youth Music Festival. Zdobyli Nagrodę Główną im. Anny Jantar w koncercie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2017. Obecnie pracują nad swoją debiutancką płytą. 


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

21 lutego obchodzimy Dzień Języka Ojczystego. Także kaszubskiego
Niemała gratka dla słupskich maturzystów. Targi Edu Day już jutro!
W Powiecie słupskim powstały nowe Punkty Rejestracji Pojazdów
LGD Dorzecze Łeby przedstawia harmonogram konkursów
Na podstawie 17 zdjęć odtworzyli malowidło zniszczone przez hitlerowców. „Niebo polskie” wraca na swoje miejsce
Pierwszy jubileusz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sycewicach
Orzeczenie w sprawie OMT poznamy 27 lutego
Konferencja o różnorodności językowej w Senacie RP

Najnowsze komentarze