W Kobylnicy będą szukać muzycznych talentów. Na zakończenie imprezy występ MOA

12 października 2017r. | Drukuj

Do najbliższego piątku przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Przeglądzie Talentów Muzycznych, którego organizatorem jest Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Swoje umiejętności mogą zaprezentować soliści, duety, wokaliści i instrumentaliści. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie koncert zespołu MOA – laureatów tegorocznego koncertu Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

fot. www.facebook.com/moaofficialmusic

Masz talent i chcesz się nim podzielić? Marzysz o debiucie na profesjonalnej scenie? Teraz jest na to szansa. Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza młodych artystów do udziału w drugiej edycji Przeglądu Talentów Muzycznych. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 6 października. 

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie Karty zgłoszenia (załącznik nr 1 do regulaminu dostępnego na www.kobylnica.pl) oraz złożenie jej do dnia 6 października 2017 roku do sekretariatu Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. W Przeglądzie mogą uczestniczyć chętni w wieku od 13 roku życia bez względu na miejsce zamieszkania. 

Przegląd Talentów Muzycznych odbędzie się w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4 w dniu 13 października 2017 roku o godzinie 16:00. Wstęp dla publiczności na Przegląd Talentów Muzycznych jest bezpłatny. Dla laureatów Przeglądu Talentów Muzycznych przewidziane są interesujące nagrody. 

Celem imprezy jest popularyzacja i wspieranie muzycznych talentów, kształtowanie umiejętności wokalnych i instrumentalnych oraz rozwijanie aktywności twórczej młodych ludzi. Dlatego też organizatorzy zdecydowali się uatrakcyjnić całe wydarzenie specjalnym koncertem z udziałem zwycięzców tegorocznego koncertu Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – zespół MOA.

MOA – to zespół, który w ostatnich miesiącach przebojem wdziera się na polską scenę muzyczną. Jego wokalistką, a zarazem autorką tekstów i kompozytorką, jest Marta Fitowska. Laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym m.in. Nagrody Głównej i Specjalnej w Maratonie Piosenki Osobistej (Świecie 2014), I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Poetyckiej (Hajnówka 2015), Grand Prix Ogólnopolskich Impresji Artystycznych „Śpiewające Obrazy” (Mrągowo 2016), Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu In Memoriam Grzegorz Ciechowski (Tczew 2016) czy I nagrody oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu im. Andrzeja Zauchy „Serca Bicie” (Bydgoszcz 2017). Pochodzi z Północy i tam, razem z Łukaszem Spoczyńskim w 2015 roku założyli zespół MOA. 

Ich twórczość to przestrzenne i melodyjne granie opowiadające niezwykłe historie. W listopadzie nakładem Polskiego Radia ukazał się ich pierwszy singiel „Ile udźwignie niebo”. W lipcu tego roku wyruszyli w trasę koncertową po Chinach, która obejmowała koncerty m.in. w Szanghaju, Pekinie czy podczas Chengdu International Youth Music Festival. Zdobyli Nagrodę Główną im. Anny Jantar w koncercie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2017. Obecnie pracują nad swoją debiutancką płytą. 


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze