Jubileuszowa edycja Kobylnickiej Garażówki

19 września 2017r. | Drukuj

To prawdopodobnie jedyne takie miejsce w kraju, w którym za tak wiele zapłacimy tak niewiele. Wystarczyło kilka złotych, by wrócić do domów z dziecięcymi rowerkami, płytami Mozarta, gustownymi świecznikami czy ubraniami. Właśnie w tym tkwi magia „Kobylnickiej Garażówki”.

fot. UG Kobylnica

W sporym błędzie są ci, którzy uważają, że w czasie wcześniejszych czterech edycji, na stoiskach pojawiło się już tyle nietypowych przedmiotów, że w kolejnych odsłonach imprezy trudno będzie o równie unikatowe drobiazgi. Jubileuszowa edycja Kobylnickiej Garażówki zaskoczyła nawet najbardziej doświadczonych łowców okazji. I oni opuszczali miejsce imprezy z siatkami wypełnionymi różnego rodzaju przedmiotami.

Wśród odwiedzających pojawiali się ludzie w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Ktoś poszukiwał tanich płyt muzycznych, ktoś inny unikatowej porcelany. Byli też i miłośnicy sprzętu elektronicznego, który można było kupić za niewielkie pieniądze. Kiedy jedni szukali czegoś dla siebie, lub na prezent, inni patrzyli z dumą, jak ich dzieci, stojąc przy stoiskach, zbierają pierwsze doświadczenia związane z zarabianiem pieniędzy i oszczędnościami.

Kobylnicka Garażówka trwała ponad cztery godziny. W tym czasie mogliśmy nie tylko znaleźć swój wyjątkowy przedmiot, ale też posłuchać występów artystycznych i dowiedzieć się wielu spraw związanych z ekologią. Jubileuszowa edycja imprezy przebiegała pod hasłem „Chcesz mieć ciepło w domu, nie rób dymu nikomu”. Wybór nie jest przypadkowy. W trakcie tej edycji Kobylnickiej Garażówki wspólnie ze sklepem „ABC Kominki” zorganizowaliśmy pokazy, w trakcie których mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących sposobów prawidłowego ogrzewania naszych domów i mieszkań.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze