Fot. internet

W związku z otrzymaniem przez Akademię Pomorską w Słupsku zgody MNiSW na prowadzenie kształcenia na kierunku informatyka, specjalność programowanie w Instytucie Matematyki AP w Słupsku ogłoszony został nabór na powyższy kierunek studiów. Rekrutacja będzie trwała od 25 lipca 2017 roku do 8 września 2017 roku.

Fot. internet

Program studiów został opracowany przy współudziale pracodawców z branży IT. Partnerami tego kierunku są firmy: OptiNav, Macrologic, Vitalex Engineering, specjalizujące się w rozwoju i implementacji nowych technologii. Student specjalności programowanie zdobędzie uniwersalne kompetencje z zakresu programowania oraz wiedzę z zakresu technik i stylu programowania, a także umiejętności budowy i rozwoju aplikacji komputerowych.

Absolwent tych studiów znajdzie pracę przy tworzeniu szeroko rozumianego oprogramowania czy też tworzeniu i utrzymaniu standardów kodu źródłowego i dokumentacji. Absolwent znajdzie zatrudnienie w firmach, które w swojej działalności zajmują się budową, wdrażaniem lub utrzymaniem narzędzi i systemów informatycznych.

Serdecznie zapraszamy na studia w Akademii Pomorskiej: https://rekrutacja.apsl.edu.pl/Rekrutacja/Oferta/Studia-1-stopnia/Informatyka-inz./Programowanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.