Księgowa przelała sobie 230 tys. zł.

21 lutego 2011r. | Drukuj

Za przywłaszczenie prawie 230 tys. zł odpowie księgowa jednego ze sklepów z częściami samochodowymi w Gdańsku. 35-letnią mieszkankę powiatu słupskiego zatrzymali  policjanci z Nowego Portu.

fot. gk

Właściciel sklepu z częściami samochodowymi poinformował policjantów z Nowego Portu, że z konta jego firmy wyprowadzono  prawie 230 tys. zł.  Funkcjonariusze ustalili, że pieniądze te przywłaszczyła księgowa przedsiębiorstwa. Podejrzana o to przestępstwo 35-letnia mieszkanka powiatu słupskiego, pracowała w gdańskim sklepie od prawie trzech lat. W okresie między lipcem i sierpniem ubiegłego roku na swoje prywatne konto bankowe przelała prawie 230 tys. zł. Były to pieniądze z utargu sklepu.  Kobietę zatrzymali policjanci z Nowego Portu. Prokuratura  podjęła decyzję o zastosowaniu wobec niej dozoru policji i zabezpieczenia majątkowego. Nieuczciwej księgowej grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz