Policjantka słupskiej Szkoły Policji nagrodzona przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji!

16 maja 2017r. | Drukuj

Nagrodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji otrzymała policjantka Szkoły Policji w Słupsku. Wyróżnienie została przyznane w uznaniu osiągnięć w służbie i bardzo wysokiego poziomu wykonywania obowiązków służbowych.

Fot. slupsk.szkolapolicji.gov.pl

Ministerialną nagrodę otrzymała podkom. Anna Synak z Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego. W uzasadnieniu można przeczytać, między innymi, że  Pani Anna jest funkcjonariuszką wysoce zdyscyplinowaną, charakteryzującą się dyspozycyjnością wobec doraźnych oczekiwań służbowych przełożonego, a także- o czym świadczą pisma z podziękowaniami- wzorowa realizacja wielu edycji zajęć wykładowych w ramach współpracy międzynarodowej z Policją niemiecką w ramach projektu Unii Europejskiej „W tandemie przeciwko przestępczości przygranicznej”.

W trakcie służby w Szkole Policji podkom. Anna Synak wielokrotnie przeprowadzała szkolenia w ramach zajęć poza programowych dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego z zakresu podawania sygnałów do zatrzymania i kierowania ruchem, obsługi i wykorzystania radarowych mierników prędkości oraz postępowania przygotowawczego prowadzonego w sprawie o wypadek drogowy. Wzorowo także pełniła funkcję opiekuna dydaktycznego słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego, zaszczepiając w nich właściwe postawy zawodowe.

Nagrodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka wręczył 15 maja br. wyróżnionej policjantce, w swoim gabinecie, Komendant Szkoły Policji insp. Jacek Gil, któremu towarzyszyła Zastępca Komendanta podinsp. Elżbieta Kotecka oraz Kierownik Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego mł.insp. Maciej Kalinowski.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz