Fot. zukowo.pl

25 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie Gmina Żukowo uczestniczyła w prezentacji nominowanych w 27. edycji Konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego.

Fot. zukowo.pl

Produkty, usługi, innowacje i gminy, które w tym roku zdobyły największe uznanie Branżowych Komisji Ekspertów, zaprezentowały się Kapitule Konkursu podczas corocznej wystawy. Spośród wszystkich pozytywnie zaopiniowanych zgłoszeń Kolegium Ekspertów wyłoniło listę nominowanych do Polskiego Godła Promocyjnego w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”:

  • 33 produkty,
  • 14 usług,
  • 7 innowacji,
  • 6 gmin

-Konkurs niezmiennie cieszy się wielką popularnością wśród firm z branży spożywczej i budowlanej. Tegoroczna edycja Konkursu „Teraz Polska” jest jednak wyjątkowa. Nie tylko ze względu na poziom, który z roku na rok jest coraz wyższy. O jej wyjątkowości świadczy przede wszystkim liczba zgłoszonych przedsięwzięć innowacyjnych, innowacyjnych produktów i usług – podsumowuje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.– Wyjątkowe w tegorocznej edycji jest również organizowane po raz pierwszy w historii naszego Konkursu uroczyste wręczenie nominacji, które odbędzie się 11 maja 2017 r. podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego– dodaje.

Nominowani zaprezentowali się Kapitule Konkursu „Teraz Polska” podczas wystawy na PGE Narodowym. Jury składające się z blisko 30 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera w drodze głosowania wybrało zwycięzców tegorocznej edycji Konkursu.

Laureatów XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” poznamy podczas uroczystej gali wręczenia statuetek 29 maja br. w Teatrze Wielkim.

Konkurs „Teraz Polska” od ponad 25 lat niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem firm, które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.