Odwiedź Łebę i Lębork. Już dziś rozpocznie się V Zdrowotel Rajd!

21 kwietnia 2017r. | Drukuj

 LOT Ziemia Lęborska-Łeba, sekcja pojazdów zabytkowych Zdrowotel Rajd zapraszają na V Zdrowotel Rajd, który odbędzie się w dniach 21-23.04.2017 r. Bazą rajdu tradycyjnie będzie ośrodek Zdrowotel Łeba. Uczestnicy rajdu w sobotę 22 kwietnia br. odwiedzą także Lębork, by w godz. 12-14 na placu Pokoju zaprezentować swoje zabytkowe pojazdy oraz spróbować sił w konkurencjach sprawnościowych.

Fot. lebork.pl

Wszyscy kierowcy startujący w rajdzie powinni mieć aktualne uprawnienia do kierowania pojazdem, przegląd oraz OC. Osoby nieuczestniczące w rajdzie będą mogły podziwiać pojazdy w Lęborku oraz w Łebie w sobotę. Marcin Wójcik informuje, że trasa zlotu będzie prowadziła z Łeby do Lęborka, a potem powrót do Łeby. Najlepsza okazja do podziwiania motocykli nadarzy się w sobotę około godz. 12 na placu Pokoju w Lęborku. W tym miejscu rozegrane zostaną konkurencje zlotowe. Zakończenie rajdu odbędzie się około godz. 17 na ul. Kościuszki, przy skrzyżowaniu z 11 Listopada w Łebie. Tam również rozegrane zostaną konkurencje i zaprezentowane zabytkowe pojazdy.

Program przedsięwzięcia organizowanego głównie z myślą o pasjonatach motoryzacji jest bogaty. W najbliższą sobotę (22 kwietnia) uczestnicy rajdu wyruszą na trasę. Marcin Wójcik, współorganizator zlotu podkreśla fakt organizowania rajdu według reguł Polskiego Związku Motorowego. Jeśli wszystko się uda– obserwować imprezę będą przedstawiciele PZMotu– łebska impreza stanie się od przyszłego roku eliminacją mistrzostw Polski pojazdów zabytkowych. W tym roku zapowiadany jest udział właścicieli motocykli przedwojennych i z czasu PRL-u.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz