W Bytowie będzie można wyruszyć Szlakiem Wielkanocnego Zająca

04 kwietnia 2017r. | Drukuj

9 kwietnia br. na Rynku Miejskim w Bytowie (plac kard. Wyszyńskiego) w godzinach od 9:00 do 15:00 odbędzie się Jarmark Wielkanocny, podczas którego zbliżymy się do atmosfery Świąt Wielkiej Nocy. W niesamowity świat przygody i zabawy porwą najmłodszych i nieco starszych bajkowe postaci. Wspólnie będzie można opanować Wyspę wielkanocną, pomalować olbrzymią mega pisankę, zajrzeć do wnętrza strusiego jaja, wspiąć się na wielkanocną palmę i wskoczyć w dmuchany basen pisankowy (piłeczkowy).

mat. prasowe

W rytm muzyki będzie można również powirować na kolorowym żaglu do krainy konkursów i zabaw, ułożyć kolorowe klocki, zagrać w Wielkanocne kręgle i jajeczne bingo. Na koniec uda się wyruszyć na pełną ekscytujących wrażeń wyprawę „Szlakiem Wielkanocnego Zająca”, szukając ukrytych na terenie Jarmarku kolorowych jajek oraz słodkości i zdobyć zajęcze sprawności.

Oprócz tego niesamowitą atrakcją dla dzieci  będzie „Świąteczna szopka dla najmłodszych i nie tylko”. Pod specjalne przygotowanym namiotem przywita przybyłych gości szopka wielkanocna. Na trawiastej polanie, na której pośród kwitnących żonkili i dekoracyjnie ułożonych pisanek, wdzięcznie przebywać będą żywe króliczki i kurczaczki, nieodłączne atrybuty wielkanocnych świąt. Odgrodzone drewnianym płotkiem i pasem żywej zieleni bezpiecznie spędzą z gośćmi świąteczny dzień.

Bacznie będzie trzeba także obserwować Rynek Miejski, bo będzie tam można spotkać megamaskotkę Wielkanocnego Króliczka, przechadzającego się po placu i rozdającego słodkości.

Każdy znajdzie coś dla siebie, wystawcy zaoferują odwiedzającym możliwość zakupu rękodzieła, własnoręcznie robionych ozdób wielkanocnych, ceramiki, kwiatów, palm oraz słodkości.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz