Dębnica Kaszubska: 26-latek okradał swojego pracodawcę

18 marca 2017r. | Drukuj

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 26- letniemu mieszkańcowi gminy Dębnica Kaszubska podejrzanemu o kradzież pieniędzy w jednym z miejscowych punktów gastronomicznych. Sprawca, jak ustalili policjanci wykorzystał nieobecność swojego pracodawcy i ukradł saszetkę z zawartością kilku tysięcy złotych przeznaczonych na zakup towarów. Policjanci odzyskali skradzione mienie i przekazali już właścicielowi.

fot. policja

Dyżurny słupskiej Komendy Miejskiej Policji, otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy z jednego z punktów gastronomicznych w gminie Dębnica Kaszubska. Natychmiastowe działania śledczych doprowadziły do ustaleń, z których wynikało, że związek z kradzieżą może mieć 26- letni pracownik tego zakładu.

– Jak się później okazało, mężczyzna ten wykorzystał nieobecność swojego pracodawcy, ukradł saszetkę z pieniędzmi przeznaczonymi na zakup towaru, a następnie ją ukrył. Policjanci zatrzymali podejrzewanego o kradzież mężczyznę. 26- latek zanim trafił do policyjnego aresztu wskazał miejsce ukrycia pieniędzy. Zatrzymany mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz