Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością już po raz trzeci odbędą się w Akademii Pomorskiej w Słupsku!

13 marca 2017r. | Drukuj

Akademia Pomorska w Słupsku zaprasza na III Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością, które odbędą się w dniu 16 marca 2017 roku w godz. 10:30 – 14:00 na Wydziale Filologiczno-Historycznym Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22a.

Zaproszenie skierowane jest głównie do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych planujących już swoją ścieżkę zawodową, a także do przedstawicieli firm i instytucji ze Słupska, którzy chcieliby zaprezentować się  w części wystawienniczej przedsięwzięcia. Szczególnie zaprasza się do udziału w niniejszej inicjatywie młodych przedsiębiorców, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Takie spotkanie może okazać się doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz promocji oferowanych usług czy produktów.

fot. facebook / Instytut Historii i Politologii, Akademia Pomorska w Słupsku

Celem Akademickich Spotkań z Przedsiębiorczością jest prezentacja przedstawicieli gospodarki  subregionu słupskiego w kontekście współpracy z Akademią Pomorską oraz przedstawienie uczniom szkół ponadgimnazjalnych, studentom i wszystkim zainteresowanym potencjału firm i przedsiębiorstw ze Słupska i  regionu.

– Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością już w czasie pierwszej edycji cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z roku na rok przybywa osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę na temat zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, planowania i rozwoju kariery zawodowej, a także ogólnie pojętego biznesu. Nic w tym dziwnego, gdyż taki sposób przedstawiania i promowania lokalnych firm i instytucji wyraźnie odpowiada zarówno studentom jak i mieszkańcom regionu słupskiego. – mówi Patrycja Jędrzejewska, członkini Grupy Promocyjnej AP.

Inicjatywę patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Słupska Robert Biedroń.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

21 lutego obchodzimy Dzień Języka Ojczystego. Także kaszubskiego
Niemała gratka dla słupskich maturzystów. Targi Edu Day już jutro!
W Powiecie słupskim powstały nowe Punkty Rejestracji Pojazdów
LGD Dorzecze Łeby przedstawia harmonogram konkursów
Na podstawie 17 zdjęć odtworzyli malowidło zniszczone przez hitlerowców. „Niebo polskie” wraca na swoje miejsce
Pierwszy jubileusz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sycewicach
Orzeczenie w sprawie OMT poznamy 27 lutego
Konferencja o różnorodności językowej w Senacie RP

Najnowsze komentarze