Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością już po raz trzeci odbędą się w Akademii Pomorskiej w Słupsku!

13 marca 2017r. | Drukuj

Akademia Pomorska w Słupsku zaprasza na III Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością, które odbędą się w dniu 16 marca 2017 roku w godz. 10:30 – 14:00 na Wydziale Filologiczno-Historycznym Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22a.

Zaproszenie skierowane jest głównie do studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych planujących już swoją ścieżkę zawodową, a także do przedstawicieli firm i instytucji ze Słupska, którzy chcieliby zaprezentować się  w części wystawienniczej przedsięwzięcia. Szczególnie zaprasza się do udziału w niniejszej inicjatywie młodych przedsiębiorców, którzy chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Takie spotkanie może okazać się doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz promocji oferowanych usług czy produktów.

fot. facebook / Instytut Historii i Politologii, Akademia Pomorska w Słupsku

Celem Akademickich Spotkań z Przedsiębiorczością jest prezentacja przedstawicieli gospodarki  subregionu słupskiego w kontekście współpracy z Akademią Pomorską oraz przedstawienie uczniom szkół ponadgimnazjalnych, studentom i wszystkim zainteresowanym potencjału firm i przedsiębiorstw ze Słupska i  regionu.

– Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością już w czasie pierwszej edycji cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z roku na rok przybywa osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę na temat zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, planowania i rozwoju kariery zawodowej, a także ogólnie pojętego biznesu. Nic w tym dziwnego, gdyż taki sposób przedstawiania i promowania lokalnych firm i instytucji wyraźnie odpowiada zarówno studentom jak i mieszkańcom regionu słupskiego. – mówi Patrycja Jędrzejewska, członkini Grupy Promocyjnej AP.

Inicjatywę patronatem honorowym objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk oraz Prezydent Słupska Robert Biedroń.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz