Już po raz XIII zostanie zorganizowany Bal Charytatywny

03 lutego 2017r. | Drukuj

Stowarzyszenie Przyjaciel, Dom Pomocy Społecznej w Machowinku oraz Gospodarz Doliny Charlotty serdecznie zapraszają na XIII Bal Charytatywny, który odbędzie się 18 lutego br. w Dolinie Charlotty. Impreza została objęta patronatem przez Starostę Słupskiego Zdzisława Kołodziejskiego.

 

mat. prasowy

W trakcie zabawy organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i niespodzianek, m. in. aukcje prac mieszkańców DPS w Machowinku. Dochód zostanie przeznaczony na zorganizowany wypoczynek letni dzieci, młodzieży i dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Machowinku oraz na wyposażenie nowopowstałej pracowni terapeutycznej.

mat. prasowy

Zaproszenia na XIII Bal Charytatywny można nabyć w DPS w Machowinku, w sekretariatach: Starostwa Powiatowego w Słupsku, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, Urzędu Gminy Ustka, a także w Dolinie Charlotty. Cena zaproszenia wynosi 350zł od pary.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz