26-latek zatrzymany za posiadanie marihuany. Grozi mu 10 lat

20 stycznia 2017r. | Drukuj

Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku zatrzymali wczoraj 26-letniego mieszkańca tego miasta w związku z posiadaniem narkotyków. W jego mieszkaniu śledczy zabezpieczyli dwa pakiety foliowe, wewnątrz których znajdowało się ponad 80- gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Słupsk

Kryminalni z Komendy Miejskiej w Słupsku realizowali we wtorek kolejną sprawę dotyczącą przestępczości narkotykowej. Śledczy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie osiedla nadrzecze mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków.

– W trakcie przeszukania mieszkania należącego do 26-letniego mężczyzny, w jednym z pomieszczeń kryminalni ujawnili znaczne ilości suszu roślinnego. Późniejsze badania potwierdziły, że jest to ponad 80- gramów marihuany – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz