Wolontariusze ze Słupska kolejny raz organizują „Mikołajki”

02 grudnia 2016r. | Drukuj

10 grudnia zapraszamy na imprezę mikołajkową, która odbędzie się w sali SKB Czarni Słupsk przy ul. Ogrodowej 5 w Słupsku. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie HORYZONT i działająca z jego ramienia grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk. 

fot. archiwum

fot. archiwum

Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież, ale również dorosłych do wspólnej trzygodzinnej zabawy. Odbędą się liczne konkursy z nagrodami, przegląd sceny muzycznej, zajęcia sportowe, malowanie twarzy, taniec (My Gym Słupsk) oraz wiele innych niezapomnianych chwil.

– Jest to już kolejna impreza mikołajkowa, którą organizują wspaniali wolontariusze z naszej grupy. Organizując tego typu przedsięwzięcia, nie zapominamy o korczakowskiej idei praw dziecka i mówimy głośno: PODMIOT, nie przedmiot! – mówi Przemysław Kaca, wolontariusz z grupy Każde Dobre Serce Słupsk.

W imprezę włącza się również Stowarzyszenie Inspiracje, a także uczniowie słupskich szkół i przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta. Imprezie patronują lokalni samorządowcy oraz parlamentarzyści ziemi słupskiej, senator Kazimierz Kleina oraz poseł Zbigniew Konwiński.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz