Rada Miejska w Lęborku przyjęła uchwałę o S6

09 listopada 2016r. | Drukuj

Radni Rady Miejskiej w Lęborku przyjęli stanowisko w sprawie realizacji drogi ekspresowej S-6. Stanowisko jest odpowiedzią na ostatnie doniesienia medialne mówiące o odsuwaniu w czasie realizacji drogi S-6.

mat. prasowe

mat. prasowe

Stanowisko Rady Miejskiej w Lęborku w sprawie realizacji drogi ekspresowej S-6 z dnia 4 listopada 2016r:

„Rada Miejska w Lęborku z zaniepokojeniem śledzi pojawiające się ostatnio doniesienia medialne o rzekomym odsuwaniu w czasie realizacji drogi ekspresowej S-6 na odcinku Trójmiasto – Lębork – Słupsk – Koszalin.

Droga S-6 jest kluczową inwestycją dla rozwoju gospodarczego i społecznego Pomorza, a zwłaszcza jego zachodniej części. Sprawne i szybkie połączenie z Trójmiastem, a także z Pomorzem Zachodnim i Europą zdecyduje o przyszłości Ziemi Lęborskiej i jej mieszkańców. Brak tej drogi oznacza postępującą marginalizację regionu.

Rada Miejska w Lęborku oczekuje pilnej realizacji drogi S-6.

Oczekujemy racjonalnego i szybkiego spożytkowania dotychczasowych kosztownych i czasochłonnych przygotowań do realizacji tej inwestycji i wypełnienia podjętych w tym zakresie zobowiązań”.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz