fot. Stowarzyszenie EDUQ

Centrum Organizacji Pozarządowych przy Stowarzyszeniu EDUQ w Lęborku zaprasza na IV Forum Subregionalne „Biznes i NGO – społeczna odpowiedzialność”, podczas którego odbędą się wybory do Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego. Forum odbędzie się 29 września 2016 r. o godzinie 16:30 w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Lęborku, ul. Krzywoustego 1.

fot. Stowarzyszenie EDUQ
fot. Stowarzyszenie EDUQ

W programie Forum prelekcje: „Pomorskie ROPy dla Pomorza, Polski i Europy” oraz „Społeczna Odpowiedzialność – wprowadzenie, korzyści dla biznesu i organizacji pozarządowych”. Wygłoszą je zaproszeni goście: Marek Olechnowicz, przewodniczący Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych oraz Monika Hinc, Forum Inicjowania Rozwoju. Sprawozdanie z mijającej trzyletniej kadencji Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego przedstawi Janusz Pomorski, sekretarz ROPPL.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1124358394316023/

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają organizacje pozarządowe, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych przedsiębiorców, a także osoby zainteresowane powyższą tematyką. Każda organizacja wyznacza jednego przedstawiciela, który ma prawo do oddania głosu na kandydatów do ROPPL. Osoba biorąca udział w głosowaniu w imieniu organizacji, musi przedstawić odpowiednie upoważnienie przed Forum w rejestracji.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Biznes i NGO – społeczna odpowiedzialność w powiecie lęborskim” realizowanego przez Stowarzyszenie EDUQ jako zadanie publiczne współfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Lęborku i Miasto Lębork.

Szczegółowy program Forum oraz formularze dostępne na stronie www.eduq.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.