Powiatowy Dzień Sportu w wejherowskim parku

25 sierpnia 2016r. | Drukuj

Miłośnicy zdrowego i aktywnego trybu życia będą mogli wziąć udział w Powiatowym Dniu Sportu, który odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 27 sierpnia w wejherowskim parku.

fot. wejherowo.pl

fot. wejherowo.pl

W godz. 11-16 będzie możliwość zapoznania się z ofertą klubów i stowarzyszeń sportowych. Patronat nad imprezą objęła starosta powiatu wejherowskiego Gabriela Lisius i prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt.

W Parku Miejskim w Wejherowie zaprezentują się kluby sportowe związane ze sztukami walki, tańcem, sportami wodnymi, fittnessem i gimnastyką. Swoje dokonania zaprezentują także cykliści i biegacze. Tego dnia promowany będzie zdrowy styl życia, w związku z tym przygotowano stoiska dietetyków, trenerów personalnych oraz stoiska ze zdrową żywnością. Dla uczestników Powiatowego Dnia Sportu przewidziano wiele atrakcji i nagród.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz