Pedofile grasowali w Miastku

12 lutego 2011r. | Drukuj

Policja zatrzymała w Miastku (powiat Bytów) trzech mężczyzn podejrzanych o pedofilię. Wszyscy molestowali miejscowe gimnazjalistki, dawali im alkohol ze środkami usypiającymi, bili i  więzili. Grozi im do 15 lat więzienia.

fot. Policja w Miastku

Miastecka prokuratura postawiła zarzuty 48-letniemu Wiesław G. z Miastka, który  miał doprowadzić do stanu bezbronności i wykorzystać seksualnie 15-letnią dziewczynę. Inne zarzuty dotyczą także gimnazjalistek poniżej 15 roku życia. Do aresztu trafili też 50-letni Jerzy S. i 58-letni Stefan Sz., również z Miastka. Mężczyźni w grudniu ubiegłego roku wykorzystali seksualnie 14-latkę. Dziewczynka wracając ze szkoły pomogła Stefanowi Sz. wstać z chodnika i odprowadziłą go do domu. Tam została uwięziona, pobita, a potem upojona alkoholem i  wykorzystywana seksualnie. Zboczeńcy więzili uczennicę przez całą noc. Dopiero rano 14-latka zdołała uciec, a rodzina zawiadomiła policję.

Pedofile upijali także inne ofiary i dosypywali do alkoholu środki usypiające. Potem filmowali i gwałcili nastolatki. Według prokuratury do przestępstw seksualnych dochodziło w domku jednorodzinnym, który wynajmował Wiesław G., który był już karany za przestępstwa seksualne. Wszyscy trzej mężczyźni został aresztowany na trzy miesiące. Wiesław G. był już wcześniej karany za przestępstwa seksualne. Mężczyznom grozi do 15 lat więzienia.


Opublikowano w: BytówWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Wislna pisze:

    Przepraszam was bardzo jestem matka i babcia.ALE TAKIM TOM TYLKO JAJA POWYZYNAC!!!

Dodaj komentarz