Awantura w Sopocie: trzy osoby nie żyją

10 lutego 2011r. | Drukuj

W mieszkaniu w Sopocie policja znalazła zwłoki dwóch kobiet i mężczyzny. Najprawdopodobniej 65-letni sopocianin zamordował swoją 60-letnią żonę i 80-letnią teściową, a następnie popełnił samobójstwo.

fot. gk: W tym domu doszło do tragedii

W środę i czwartek w mieszkaniu na pierwszym piętrze dwurodzinnego domu przy ul. 23 Marca w Sopocie pracowali śledczy. Wiadomo, że doszło tu do rodzinnej tragedii. Mężczyzna  najprawdopodobniej zamordował swą żonę i teściową, a następnie powiesił się. Zwłoki znalazł syn i sąsiedzi.
– Nigdy bym nie przypuszczał, że on mógłby zabić. Ale to był niepoczytalny człowiek, często wyrażał swoje niezadowolenie, rzucał na przykład kamieniami w nasze drzwi i okna – mówi Andrzej Lewicki, mieszkaniec parteru tego samego domu na ul. 23 Marca. – Rano przyjechał syn, bo niepokoił się o matkę, więc poradziłem mu, by wszedł po drabinie i zajrzał. Gdy zobaczył tę tragedię, wezwaliśmy policję – dodaje.  Także inni sąsiedzi potwierdzają, że 65-latek często się awanturował i wzbudzał niepokój mieszkańców okolicy. Nieoficjalnie wiadomo, że w domu znaleziono zakrwawiony młotek, a na podłodze i łóżku było dużo krwi. Obie kobiety miały poranione głowy. Policja mówi, że do tragedii mogło dojść w środę w nocy.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz