Niedzielne spotkania z teatrem w lęborskiej Stacji Kultura

10 lutego 2016r. | Drukuj

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na nowy cykl imprez kulturalnych pod hasłem „Niedzielne spotkania z teatrem”. Od lutego, co miesiąc, na Stacji Kultura będą odbywały się przedstawienia teatralne dla najmłodszych połączone z warsztatami i spotkaniami z twórcami.

fot. Bartek Dobrowolski

fot. Bartek Dobrowolski

– Chcemy rozszerzyć naszą ofertę o regularne przedstawienia teatralne dla dzieci – mówi Paweł Piwka, dyrektor LCK „Fregata”. – Po każdym przedstawienie odbędą się krótkie warsztaty i spotkanie z aktorami, którzy opowiedzą o kulisach sztuki teatralnej. Póki co, spotkania będą odbywały się raz w miesiącu. –

Terminy „Niedzielnych spotkań z teatrem” w pierwszej połowie 2016 roku to: 28 lutego, 20 marca, 17 kwietnia, 15 maja i 12 czerwca. Wszystkie spektakle będą rozpoczynały się o 15:00.

Pierwsze spotkanie to przedstawienie Teatru Gdynia Główna pod tytułem „Wielkie ciasto”. Początek o godzinie 15:00, 28 lutego 2016 roku. Miejsce: Stacja Kultura (Dworzec PKP w Lęborku). Bilety w cenie 5 złotych (dzieci) i 8 złotych (dorośli) dostępne są w Kasie Kina przy ulicy Gdańskiej oraz w CIT przy al. Niepodległości 6. Liczba biletów jest ograniczona.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz