Biegnij śladami Mistrzów Świata w Cardiff

10 lutego 2016r. | Drukuj

Już 11 marca okaże się, czy Sopotowi uda się pozyskać prawo do organizacji IAAF Mistrzostw Świata w Półmaratonie w Sopocie w 2018 r.

mat. prasowe

mat. prasowe

– Mamy bardzo dobre rekomendacje po z sukcesem zakończonych Halowych Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce – mówi Jacek Karnowski, Prezydent Miasta Sopotu – Wszyscy chwalili zarówno organizację zawodów, dobrą, sportową rywalizację na wysokim poziomie ale również i atrakcje miasta.

W ramach współpracy z Cardiff, miastem – gospodarzem tegorocznej edycji Mistrzostw Świata w Półmaratonie, każdy pasjonat biegów – amator, który wpisze hasło: SOPOT na końcu formularza rejestracji (pakiet: General Entry) otrzyma zniżkę 10 funtów na pakiety startowe w MŚ w Półmaratonie (25.03.2016).

Bieg śladami Mistrzów Świata, to jedyna możliwość otrzymania własnego medalu Mistrzostw Świata w Półmaratonie oraz pamiątkowych koszulek adidas. Warto w nim uczestniczyć choćby z uwagi na trasę: szybką, płaską i niezwykle malowniczą.

Oferta jest limitowana czasowo. Zgłoszenia należy dokonać do poniedziałku, 29 lutego przez stronę internetową.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz