mat. prasowe

W hali Zespołu Szkół w Potęgowie odbył się Halowy Turnieju Piłki Nożnej, tym razem dla dzieci z rocznika 2005-2006. Organizatorem zawodów był KS Potęgowo we współpracy z Gminą Potęgowo.

mat. prasowe
mat. prasowe

Turniej przeprowadzono w dwóch etapach. W pierwszym, 10 zespołów podzielonych zostało na dwie grupy eliminacyjne, w których rozgrywki toczyły się wg zasady „każdy z każdym”. W drugim natomiast, najlepsze dwa zespoły z każdej grupy rozegrały mecze półfinałowe i finałowe, pozostałe drużyny zagrały o miejsca 5, 7 i 9.

Ostateczna kolejność drużyn w turnieju: 1. Zina Połchowo 2. Orliki Jezierzyce 3. GTS Czarna Dąbrówka 4. Dąb I Kusowo 5. Huzar Choczewo 6. KS Potęgowo I 7. KS Potęgowo II 8. Orły Łeba 9. Dolina Speranda Niepoględzie 10. Dąb I Kusowo

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a każdy zawodnik medal oraz słodkości. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali okolicznościowe statuetki i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali smaczny posiłek przygotowany przez Firmę „Dominika” Dominiki i Marcina Drużba z Potęgowa. Puchary Fair Play ufundowane przez „Joanna Sklep Ze Świecami” Joanny i Arkadiusza Bonieckich otrzymały drużyny Dąb II Kusowo oraz Orły Łeba. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Koy (ZINA Połchowo), a najlepszy bramkarzem Jan Kwiecień (GTS Czarna Dąbrówka). Statuetki ufundował Tomasz Różański z firmy „RÓŻATRANS”, a nagrody rzeczowe firma ZINA.

Zarząd Klubu KS Potęgowo wręczył okolicznościowe statuetki w ramach podziękowań za wsparcie przy organizacji turnieju: Wójtowi Gminy Potęgowo Dawidowi Litwinowi, Dyrektorowi ZS w Potęgowie Leszkowi Domaszk oraz sędziemu zawodów Krzysztofowi Kwiatkowskiemu. Uroczystego zamknięcia turnieju dokonał wójt gminy Dawid Litwin oraz prezes Klubu KS Potęgowo Kamil Gapski wraz z Robertem Szczepańskim.

Organizatorzy dziękują rodzicom za zorganizowanie wspaniałego bufetu, pani Krysi za opiekę medyczną, Andrzejowi Leśniakowi i Łukaszowi Kotusiewiczowi za pomoc w organizacji turnieju, a także wszystkim przybyłym kibicom, którzy wspierali młodych zawodników i głośno ich dopingowali.

Kolejny turniej w Potęgowie już w najbliższą sobotę – tym razem na parkiecie pojawią się zawodnicy z roczników 2003 -2004.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.