Trzecia edycja „Manifestu Dźwięku” w Główczycach

02 lutego 2016r. | Drukuj

30 stycznia muzyczny Manifest Dźwięku ponownie podbił Główczyce. Sobotni wieczór w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach pozostanie na długo w pamięci klubowiczów, którzy licznie odwiedzili ośrodek, by wziąć udział w trzeciej edycji popularnej imprezy mającej już wyrobioną dobrą markę w okolicy.

fot. Patrycja Makowska

fot. Patrycja Makowska

Ponad dwustu chętnych do tańca i zabawy przy rytmach muzyki elektronicznej nie tylko z samej gminy Główczyce, lecz także z powiatu i województwa.

Organizatorzy imprezy: Robert Łuszkiewicz (DJ YOGI) i Mateusz Lipski (DJ MATHEW), wspierani przez prowadzącego główczycki ośrodek Pawła Żmudę z pewnością stanęli na wysokości zadania. Dodatkowo angażując do pomocy w przygotowanie całego przedsięwzięcia Agencję Muzyczną Słupsk osiągnęli doskonały efekt. Jakość dźwięku oraz gra świateł, były z pewnością mocną stroną sobotniej imprezy, którą docenili muzyczni entuzjaści.

Zabytkowa sala widowiskowa ośrodka kultury wybudowana w 1924 roku ponownie wypełniła się dźwiękami elektronicznej muzyki i liczną grupą fanów każdego z grających DJ-ów. Przyjechali oni z całego województwa: DJ Borek (Trójmiasto), AR’T (Słupsk), DJ Matteo (Słupsk), Dj Steed (Koszalin), SampleDee (Łeba) oraz DJ YOGI i DJ MATHEW z gminy Główczyce. Każdy z nich miał godzinę, by zaprezentować się licznie przybyłym gościom. Brawa jakie żegnały każdego z grających sety dowodzą, iż każdy znalazł coś dla siebie z obszernego przedziału muzycznego sięgającego od Deep House do EDM, wliczając w to oczywiście cudowne evergreen’y.

Pozostają nie tylko wspomnienia z imprezy, ale i oczekiwania na informacje o kolejnych odsłonach Manifestu Dzwięku. Jeszcze zapewne niejeden z pomysłów organizatorów pozytywnie zaskoczy klubowiczów i entuzjastów muzyki.

Więcej informacji: www.facebook.com/manifestdzwieku


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze