Google Business Group po raz pierwszy w Gdyni

20 stycznia 2016r. | Drukuj

Po raz piąty na Pomorzu, a pierwszy raz w Gdyni odbędzie się spotkanie społeczności związanej z narzędziami oferowanymi przez Google i wykorzystaniem nowoczesnych technologii w promocji biznesu w Internecie. Spotkanie zaplanowano w najbliższy czwartek 21 stycznia w sali audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia o godzinie 18.00.

fot. gbgtrojmiasto.pl

fot. gbgtrojmiasto.pl – archiwum

Google Business Group to społeczne i niekomercyjne przedsięwzięcie za każdym razem skupiające około 250 uczestników, które pozwala analizować praktyczne doświadczenia przedsiębiorstw w nowoczesnym marketingu w Internecie. W czwartkowym spotkaniu omówione zostaną doświadczenia Bonduelle, potencjał networkingu w sieci, kosztów pozyskania klientów poprzez Internet oraz promocji miejsc poprzez narzędzia wirtualne. Dla uczestników będzie to wyjątkowa okazja, nie tylko do pozyskania wiedzy, ale również zbudowania bazy kontaktów poprzez część networkingową spotkania.

Czwartkowe spotkanie poprowadzone będzie poprzez czterech ekspertów: Michał Kotnowski – Ekspert ds. chmury w GoCloud Polska, szkoleniowiec udzielający wsparcie wejścia w chmurę dla firm oraz organizacji publicznych. Pierwszym z czwartkowych wykładów będzie: „Bonduelle wdraża aplikacje Google”. Ireneusz Osiński – psycholog, producent firmowy, przedsiębiorca, łowca talentów, mówca, networker, mentor biznesowy, ambasador Etycznego Biznesu i Networkingu. Celem drugiego wykładu będzie odpowiedź na pytanie: „Jak skutecznie budować biznesowy networking”?

Po przerwie kawowej o 19.15 poruszone zostaną kwestie: „Jak obniżyć koszty zdobycia klienta? Outsourcing marketingu” – prowadzone przez Mirosława Butkiewicza – coacha, współwłaściciela MarketingCare i Google Business Group Trójmiasto, specjalistę od marketingu internetowego z 10 letnim doświadczeniem optymalizacji i doboru mediów oraz wystąpienie Katarzyny Cieślak – szkoleniowca, brand managerki, doradcy z zakresu tworzenia i promocji marek oraz działań w social mediach pod tytułem: „Budowanie marki miejsca – dlaczego warto korzystać z Google?”.

Uzupełnieniem spotkania jest część: „Skuteczne kontakty biznesowe czyli rozmowa o tym, jak rozwijać biznes” oraz nagrody niespodzianki dla uczestników konferencji. Google Business Group Trójmiasto zachęca wszelkich przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane innowacyjnym biznesem i wykorzystaniem w nim technologii Google do aktywnego uczestnictwa w tym i pozostałych cyklicznie przeprowadzanych spotkaniach.

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny, a rejestracja odbywa się przez stronę internetową: http://gbggdynia.evenea.pl/.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

W Gminie Linia uczniowie strajkowali w obronie języka polskiego. Teraz upamiętniono ich odwagę
Ogólnopolski Konkurs Kompozytorski na kolędę kaszubską
Rozpoczął się nowy rok akademicki 2019/2020 na Uniwersytecie Gdańskim. Uczelnia świętuje jubileusz 50-lecia
Sopot zwyciężył w Rankingu Samorządów 2019
Lęborscy harcerze oddali hołd polskim spadochroniarzom poległym pod Arnhem
Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową na Kaszubach
Uroczysta gala podsumowująca 3. Międzyszkolny Konkurs ,,MŁODZI DLA DEMOKRACJI’’
LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku

Najnowsze komentarze