Google Business Group po raz pierwszy w Gdyni

20 stycznia 2016r. | Drukuj

Po raz piąty na Pomorzu, a pierwszy raz w Gdyni odbędzie się spotkanie społeczności związanej z narzędziami oferowanymi przez Google i wykorzystaniem nowoczesnych technologii w promocji biznesu w Internecie. Spotkanie zaplanowano w najbliższy czwartek 21 stycznia w sali audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia o godzinie 18.00.

fot. gbgtrojmiasto.pl

fot. gbgtrojmiasto.pl – archiwum

Google Business Group to społeczne i niekomercyjne przedsięwzięcie za każdym razem skupiające około 250 uczestników, które pozwala analizować praktyczne doświadczenia przedsiębiorstw w nowoczesnym marketingu w Internecie. W czwartkowym spotkaniu omówione zostaną doświadczenia Bonduelle, potencjał networkingu w sieci, kosztów pozyskania klientów poprzez Internet oraz promocji miejsc poprzez narzędzia wirtualne. Dla uczestników będzie to wyjątkowa okazja, nie tylko do pozyskania wiedzy, ale również zbudowania bazy kontaktów poprzez część networkingową spotkania.

Czwartkowe spotkanie poprowadzone będzie poprzez czterech ekspertów: Michał Kotnowski – Ekspert ds. chmury w GoCloud Polska, szkoleniowiec udzielający wsparcie wejścia w chmurę dla firm oraz organizacji publicznych. Pierwszym z czwartkowych wykładów będzie: „Bonduelle wdraża aplikacje Google”. Ireneusz Osiński – psycholog, producent firmowy, przedsiębiorca, łowca talentów, mówca, networker, mentor biznesowy, ambasador Etycznego Biznesu i Networkingu. Celem drugiego wykładu będzie odpowiedź na pytanie: „Jak skutecznie budować biznesowy networking”?

Po przerwie kawowej o 19.15 poruszone zostaną kwestie: „Jak obniżyć koszty zdobycia klienta? Outsourcing marketingu” – prowadzone przez Mirosława Butkiewicza – coacha, współwłaściciela MarketingCare i Google Business Group Trójmiasto, specjalistę od marketingu internetowego z 10 letnim doświadczeniem optymalizacji i doboru mediów oraz wystąpienie Katarzyny Cieślak – szkoleniowca, brand managerki, doradcy z zakresu tworzenia i promocji marek oraz działań w social mediach pod tytułem: „Budowanie marki miejsca – dlaczego warto korzystać z Google?”.

Uzupełnieniem spotkania jest część: „Skuteczne kontakty biznesowe czyli rozmowa o tym, jak rozwijać biznes” oraz nagrody niespodzianki dla uczestników konferencji. Google Business Group Trójmiasto zachęca wszelkich przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane innowacyjnym biznesem i wykorzystaniem w nim technologii Google do aktywnego uczestnictwa w tym i pozostałych cyklicznie przeprowadzanych spotkaniach.

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny, a rejestracja odbywa się przez stronę internetową: http://gbggdynia.evenea.pl/.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem

Najnowsze komentarze