Urząd Gminy w Potęgowie otrzymał tytuł v-ce Mistrza Bezpieczeństwa Informacji w kategorii Urzędy Gminne w organizowanym przez fundację Polkom Audit Consulting Group Rankingu Bezpieczeństwa Informacji za rok 2015.

ug-potegowo
mat. prasowe

W opracowanym przez Kolegium Audytorskie Polkom ACG rankingu przeanalizowano procedury i praktyki obowiązujące w 176 urzędach z całej Polski.

– Wyróżnienie, które nam przyznano, jest efektem sumiennej pracy urzędników i potwierdzeniem ich kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa interesantów w naszym urzędzie prowadzona była z zachowaniem najwyższych standardów – mówi Dawid Litwin, wójt gminy Potęgowo.

 W związku z otrzymanym mistrzostwem, fundacja przyznała także tytuły osobiste V-ce Mistrza Bezpieczeństwa Informacji dla wójta oraz sekretarza gminy.

– Przekazuję wyrazy szacunku za codzienny trud i twórcze działania do osiągnięcia najwyższej jakości bezpieczeństwa informacji przetwarzanej w Państwa Urzędzie Gminy w skali Rzeczypospolitej Polskiej – mówi Lech Ryszewski, prezes Polkom ACG. – Duży wkład szeregowych pracowników, podejmowanie działań wykraczających poza codzienne obowiązki oraz wysiłek kadry kierowniczej zaowocowały tym sukcesem – dodaje.

W tym samym rankingu, tytuł Mistrza Bezpieczeństwa Informacji w kategorii Starostwa Powiatowe przyznano Starostwu Powiatowemu w Słupsku.

Polkom Audit Consulting Group z siedzibą w Łodzi to organizacja, która na mocy podpisanego porozumienia ze „Związkiem Powiatów Polskich” pełni funkcję partnera odpowiadającego za bezpieczeństwo polskich urzędów. Autorskie rozwiązania zawarte w programie „Bezpieczny Urząd” Polkom wdrożył w 460 urzędach powiatowych i gminnych. W ramach prowadzonych szkoleń dot. bezpieczeństwa, organizacja podniosła kwalifikacje 2400 informatyków z całej Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.