Mikołajkowy zawrót głowy w Słupsku

07 grudnia 2015r. | Drukuj

W sobotę, 5 grudnia odbyła się kolejna impreza mikołajkowa skierowana do dzieci i młodzieży ze słupskiej pieczy zastępczej oraz ze streetworkingu. Tegoroczne przedsięwzięcie organizowali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku oraz grupa wolontariuszy Każde Dobre Serce Słupsk, działająca z ramienia Stowarzyszenia HORYZONT. W akcji udział wzięło około 130 dzieci, zaś imprezie koordynowało blisko 40 wolontariuszy. Imprezę mikołajkową dla słupskich dzieci wsparli także, senator Kazimierz Kleina, poseł Zbigniew Konwiński oraz wicestarosta powiatu słupskiego Rafał Konon.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

Jest to kolejne przedsięwzięcie, które pokazało siłę i potencjał wolontariuszy, dla których niezmiernie ważny jest uśmiech dziecka.

– Chciałbym złożyć ogromne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie Mikołajek, podczas których dzieci bawiły się wyśmienicie. Wielkie podziękowania kieruję także w kierunku dzieci, które skorzystały z zaproszenia i aktywnie brały udział w imprezie. Dziękujemy również wszystkim sponsorom, bez ich pomocy i wsparcia impreza nie byłaby tak atrakcyjna dla najmłodszych – mówi Przemysław Kaca z grupy Każde Dobre Serce Słupsk.

Przedsięwzięcie po raz kolejny zorganizowane zostało na sali sportowej SKB Czarni Słupsk, dzięki uprzejmości Pana Janusza Mindy.

Jeśli chcesz realizować się, pomagając innym, a przy okazji nawiązać nowe znajomości z ludźmi głodnymi działania, wolontariusze zapraszają w swoje szeregi. Znajdziesz ich na Facebooku: Każde Dobre Serce Słupsk


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz