mat. prasowy

Już od grudnia zapraszamy do Teatru Rondo na warsztaty eksperymentalno-muzyczne. W ich trakcie dzieci i dorośli pracować będą nad oddechem i głosem, uczyć się technik relaksacyjnych, wydobywania dźwięków z ciała oraz grania na instrumentach etnicznych – bębnach.

mat. prasowy
mat. prasowy

Pierwsze zajęcia dla dzieci i młodzieży odbędą się we wtorek 8 grudnia godz. 18.00, dorośli rozpoczną natomiast w środę 9 grudnia o godz. 19.00.

W naszej kulturze mamy problem z ruchem, boimy się również śpiewać, blokując przez to przepływ energii. Wspólne śpiewy ograniczają się często do „Hej sokoły” na karaoke lub weselu. Na własne życzenia zubażamy się i pozbawiamy prostej metody na doładowanie energetyczne, na uwolnienie emocji, na relaks i porcję życiodajnego koktajlu brzmieniowego. Zapytaj siebie – kiedy ostatnio śpiewała/eś w głos, tańcząc jednocześnie?

Jeśli chcesz usłyszeć swój głos, przełamać onieśmielenie przed wspólnym śpiewem, poczuć rytm w ciele i przełamać się w twórczy sposób – są to warsztaty dla Ciebie.

Warsztaty będą prowadzone przez Małgorzatę Burjan – pasjonatkę różnych rodzajów śpiewu i gry na bębnach djembe, prowadzącą liczne warsztaty, m.in. improwizacji muzycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.