Warsztaty eksperymentalno-muzyczne w Teatrze Rondo

04 grudnia 2015r. | Drukuj

Już od grudnia zapraszamy do Teatru Rondo na warsztaty eksperymentalno-muzyczne. W ich trakcie dzieci i dorośli pracować będą nad oddechem i głosem, uczyć się technik relaksacyjnych, wydobywania dźwięków z ciała oraz grania na instrumentach etnicznych – bębnach.

mat. prasowy

mat. prasowy

Pierwsze zajęcia dla dzieci i młodzieży odbędą się we wtorek 8 grudnia godz. 18.00, dorośli rozpoczną natomiast w środę 9 grudnia o godz. 19.00.

W naszej kulturze mamy problem z ruchem, boimy się również śpiewać, blokując przez to przepływ energii. Wspólne śpiewy ograniczają się często do „Hej sokoły” na karaoke lub weselu. Na własne życzenia zubażamy się i pozbawiamy prostej metody na doładowanie energetyczne, na uwolnienie emocji, na relaks i porcję życiodajnego koktajlu brzmieniowego. Zapytaj siebie – kiedy ostatnio śpiewała/eś w głos, tańcząc jednocześnie?

Jeśli chcesz usłyszeć swój głos, przełamać onieśmielenie przed wspólnym śpiewem, poczuć rytm w ciele i przełamać się w twórczy sposób – są to warsztaty dla Ciebie.

Warsztaty będą prowadzone przez Małgorzatę Burjan – pasjonatkę różnych rodzajów śpiewu i gry na bębnach djembe, prowadzącą liczne warsztaty, m.in. improwizacji muzycznej.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz