mat. prasowe

Dnia 21 listopada 2015 roku odbył się VIII Festiwal Humoru Kaszubskiego „Szport musi być” zorganizowany przez dyrekcję i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach, Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kartuzach a także Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie – odział w Baninie. Pierwszy raz festiwal odbył się pod patronatem Burmistrza Kartuz – Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego.

mat. prasowe
mat. prasowe

W sobotni poranek przybyli do naszej szkoły uczniowie i opiekunowie z wielu szkół powiatu kartuskiego między innymi z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie, ze Szkoły Podstawowej w Grzybnie, ze Szkoły Podstawowej w Tuchomiu, ze Szkoły Podstawowej w Miszewie, z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej, Zespołu Szkół w Baninie, ze Szkoły Podstawowej w Egiertowie, z Zespołu Szkół w Somoninie, ze szkoły Podstawowej w Mirachowie, z Gimnazjum w Leźnie, Publicznego Gimnazjum nr w Zukowie, Z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach.

Komisja w składzie pan Mariusz Szmidka – przewodniczący oraz pani Tatiana Slowi oraz pan Robert Groth przyznała następujące miejsca w niżej wymienionych kategoriach:

SOLISTA – KLASY I – III

1 miejsce – Filip Kąkol – Zespół Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie

2 miejsce – Lea Potracka – Szkoła Podstawowa w Tuchomiu

3 miejsce – Jakub Paczoska – Szkoła Podstawowa w Grzybnie

Wyróżnienie – Mikołaj Groth – Szkoła Podstawowa w Miszewie

SOLISTA – KLASY IV – VI

1 miejsce – Aleksandra Biłanicz – Zespół Szkół w Baninie

2 miejsce – Melania Ostrowska – Szkoła Podstawowa w Miszewie

3 miejsce – Sasza Penkowski – Szkoła Podstawowa w Egiertowie

Wyróżnienie – Mateusz Synakowski – Zespół Szkół w Somoninie

Wyróżnienie – Patrycja Marszałkowska – Zespół Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej

SOLISTA – GIMNAZJUM

1 miejsce – Tymon Januszewski – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach

2 miejsce – Bartosz Synakowski – Zespół Szkół w Somoninie

ZESPÓŁ – KLASY I – III

1 miejsce – „Dropsë” z Tuchomia

2 miejsce – Módré Zwónczi” z Mirachowa

3 miejsce – „Krôsniăta” z Miszewa

ZESPÓŁ – KLASY IV – VI

1 miejsce – „Wiaterek” z Miszewa

2 miejsce – Zespół z Brodnicy Górnej

3 miejsce – „Egiertowianie”

ZESPÓŁ – GIMNAZJUM

1 miejsce – Zespół z Leźna

2 miejsce – Melkùse z Żukowa

ZESPÓŁ – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

1 miejsce – Zespół z Przodkowa

GRAND PRIX

Beata Sobusiak oraz Julia Richert z Leźna

Zapraszamy za rok !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.