Bytowska firma liderem polskiego biznesu

04 lutego 2011r. | Drukuj

Firma Drutex S.A. otrzymała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu podczas XX edycji konkursu w Teatrze Narodowym w Warszawie. Spółka została wyróżniona za  wyniki finansowe, wzrostu eksportu oraz zaangażowanie w działalność społeczną.

fot. Drutex S.A.

Od 1991 roku Business Centre Club wyłania i nagradza najlepsze w Polsce firmy. W XX edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddały się 73 firmy zrzeszone w BCC. Tytuł Lidera Polskiego Biznesu jest dowodem na to, że firma odznacza się ponadprzeciętnymi wynikami, reprezentuje wysoką jakość, jest godna zaufania,  cieszy się silną marką, wyróżnia się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, przestrzega zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzi   działalność społeczną i charytatywną.

fot. gk

-To szczególne, bardzo prestiżowe wyróżnienie – przyznanie nam Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu  jest   potwierdzeniem europejskiego standardu i wysokiej jakości naszych produktów, ale stanowi jednocześnie zobowiązanie i rekomendację udzielaną przez tak istotne grono ekspertów, jakim jest Business Centre Club – powiedział  Leszek Gierszewski, prezes Drutex S.A. , który złotą statuetkę odebrał z rąk prof. Leszka Balcerowicza.


Opublikowano w: Bytów
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz