Wicko może mieć najlepszego wójta

03 lutego 2011r. | Drukuj

Wójt gminy Wicko Dariusz Waleśkiewicz znalazł się w pierwszej 10 najlepszych wójtów w Polce. Do konkursu zgłosiły go dwa lokalne stowarzyszenia.

„Inicjatywa” i „Iskierka Nadziei” – stowarzyszenia działające na terenie gminy Wicko, zgłosiły swojego wójta Dariusza Waleśkiewicza do konkursu „Wójt Roku 2010”. Decyzja ta okazała się jak najbardziej trafna, gdyż kapituła konkursu zakwalifikowała wójta Wicka do ścisłej dziesiątki włodarzy gmin z terenu całej Polski, którzy poprzez swoje zaangażowanie wykazali się  największymi osiągnięciami w pracy na rzecz gminy.

Fot. waleśkiewicz.eu / To, czy wójt Waleśkiewicz okaże się najlepszym wójtem w Polsce leży teraz w rękach mieszkańców gminy.

Prezentacje sylwetek finalistów będzie można zobaczyć w dniach 6 luty – 1 marca na antenie TVP 1. Na swoich kandydatów będzie można głosować za pomocą sms-ów.

Dariusz Waleśkiewicz jest jedynym wójtem z naszego województwa, który zakwalifikował się do ścisłego finału. Rywalizować będzie m.in. z wójtami gminy Ełk, Świdnica, Bieliny i Biłgoraj.


Opublikowano w: Lębork
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz