Mąż skatował żonę. Kobieta walczy o życie

30 stycznia 2011r. | Drukuj

W Bytowie 51-letni mężczyzna pobił swoją żonę gdy wróciła z imprezy od znajomych. 50-letnia kobieta ma pękniętą potylicę i połamane żebra.  Jej stan jest bardzo ciężki. Oprawcę aresztowano na 3 miesiące.

fot. KPP w Bytowie

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu, ale dopiero teraz ujawniła je policja. Mąż skatował żonę podczas kłótni. Pobił ją, gdy wróciła wieczorem do domu z przyjęcia u znajomych. Kobieta ma pękniętą czaszkę i połamane żebra oraz liczne sińce na twarzy i całym ciele. 50-latka nadal walczy o życie bytowskim  szpitalu. Lekarze mówią nieoficjalnie, że jej stan jest bardzo ciężki. Kobieta jest przytomna, ale nie ma z nią żadnego kontaktu. Policję dopiero nazajutrz po pobiciu zawiadomił syn. Wiadomo już, że oprawca był trzeźwy podczas awantury. Z zeznań świadka wynika, że mężczyzna bił żonę po całym ciele, kopał ją i uderzał jej głową o ścianę. Sprawcę pobicia zatrzymała policja, a Rejonowy w Bytowie zastosował 3-miesięczny areszt.  Komenda Powiatowa Policji w Bytowie miała wcześniej zgłoszenia o przemocy w tej rodzinie. Dlatego mężczyźnie już kilak lat temu założono tzw. „Niebieską kartę”. -W ostatnim czasie nie działo się w tej rodzinie nic złego – wyjaśnił jeden z bytowskich policjantów.


Opublikowano w: BytówWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz