Kosakowski spór z finałem w sądzie

29 stycznia 2011r. | Drukuj

Wójt Kosakowa Jerzy Włudzik spotkał się wczoraj z dziewiątką byłych i obecnych radnych. Niestety nie było to spotkanie towarzyskie. Obie strony spotkały się w gdyńskim sądzie.

Piątkowa sprawa miała charakter cywilny. Wójt Jerzy Włudzik skarżył swoich dotychczasowych współpracowników nie jako urzędnik, ale jako osoba prywatna. Przedmiotem sporu był list otwarty, który dziewięciu radnych opublikowała w lipcu 2010 r. W piśmie tym pytali oni o problemy i sprawy, które pojawiały się wcześniej chociażby na sesjach Rady, w tym m.in. o budowę Orlika, fałszowanie budżetu i rozliczenie kanalizacji. Pismo odbiło się głośnym echem wśród mieszkańców gminy Kosakowo. Na dobre poróżniło także radnych i wójta.

Na wczorajszej rozprawie obie strony złożyły wstępne wyjaśnienia. Po ich wysłuchaniu sąd zobowiązał pełnomocników obu stron do wypracowania ugody. Mają oni na to dwa tygodnie.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz