Karambol na Kaszubach – tylko jedna osoba ranna

26 stycznia 2011r. | Drukuj

Pięć samochodów zderzyło się w Czarnej Dąbrówce na drodze nr 211. W wypadku brały udział cztery ciężarówki i samochód osobowy. Wyglądało bardzo groźnie, ale ranna została tylko jedna osoba.

fot. gp24.pl/ T. Kowal

O godzinie dziewiątej rano na drodze nr 211 w Czarnej Dąbrówce w powiecie bytowskim samochód ciężarowy zderzył się z autem dostawczym. Na te samochody najechały dwie kolejne ciężarówki i samochód osobowy.  Jak informuje portal gp24.pl , kierowca ciężarówki załadowanej piaskiem jechał od strony Sierakowic. Wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i zderzył się z samochodem dostawczym. Ciężarówka zatrzymała się na skarpie, która po chwili osunęła się i auto runęło kilka metrów w dół. Dwie kolejne ciężarówki najechały jeszcze na te auta. Kolejny kierowca, tym razem samochodu osobowego, uderzył w drogowe barierki, próbując uniknąć najechania na ciężarówki – relacjonuje w gp24.pl Andrzej Rusiecki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnej Dąbrówce, który jest na miejscu zdarzenia.


Opublikowano w: BytówWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz