Kradzież metali w Pucku

21 stycznia 2011r. | Drukuj

Puccy kryminalni zatrzymali dwóch braci i ich kolegę, którzy włamali się do skupu złomu w Pucku  i ukradli ok. 150 kg metali kolorowych oraz pieniądze. Dwóch pełnoletnich sprawców zatrzymano w areszcie,  trzeci nieletni po przesłuchaniu został zwolniony.

Do kradzieży z włamaniem w skupie złomu w Pucku doszło w miniony weekend. Trzech młodych mężczyzn weszło na teren skupu i z magazynu ukradło ok. 150 kg metali kolorowych oraz 400 zł z tamtejszego biura. Znaczną część metalu mężczyźni sprzedali na innym skupie powiatu wejherowskiego, zaś resztę trzymali w piwnicy u nieletniego sprawcy.

Fot. KWP Gdańsk

Na trop sprawców funkcjonariusze z Pucka wpadli w środę w godzinach wieczornych. W jednym z mieszkań w Pucku zatrzymano jednego z mężczyzn (19 lat). Jego młodszy o dwa lata brat zatrzymany został na mieście. Trzeci ze sprawców miał 16 lat.

Zatrzymani usłyszą zarzuty kradzieży z włamaniem, za które grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Nieletni sprawca stanie przed sądem rodzinnym.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz