Samolotem do Rotterdamu i Krakowa

21 stycznia 2011r. | Drukuj

Od początku lutego polecimy z Gdańska do Rotterdamu i Hamburga, a nieco później do Krakowa. Do Rębiechowa wraca linia Jet Air.

fot. jetair.pl

Po raz pierwszy będziemy mogli polecieć z Gdańska do Rotterdamu. Do tej pory do Holandii lataliśmy Wizzairem – tylko do Eindhoven. Od 8 lutego  do Rotterdamu, choć z międzylądowaniem w Hamburgu, latać będzie  Jet Air, który po kilkumiesięcznej przerwie wraca do Trójmiasta. Samoloty ATR 42-300 będą na tej linii latać we wtorki, czwartki i piątki. Od 28 lutego  ruszą z kolei loty do Krakowa. Jet Air będzie je obsługiwać od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie.

fot. krakowairport.pl

Jet Air to polska spółka, która rozpoczęła działalność 10 lat temu. W 2005 roku Jet Air została wybrana w konkursie ofert przez PLL LOT do wspólnego operowania 18-miejscowym samolotem w siatce połączeń LOT-u na rejsach krajowych. Współpraca z liniami LOT została zakończona w marcu 2008 roku. Od tamtej pory spółka uruchomiła pierwsze rejsy międzynarodowe do Berlina i Kopenhagi z Bydgoszczy, a także połączyła Bydgoszcz i Łódź z Wiedniem oraz Bydgoszcz i Poznań z  Krakowem, oferując tym samym zupełnie nowy produkt na polskim rynku: połączenia krajowe o dużej częstotliwości z pominięciem przesiadek w Warszawie. Teraz Jet Air rozważa uruchomienie połączeń z Gdańska do Poznania.


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także