Sople lodu ciężko raniły kobietę

20 stycznia 2011r. | Drukuj

W Kartuzach na głowę kobiety  spadła z dachu budynku duża bryła lodu. Ranną w ciężkim stanie przetransportowano  śmigłowcem do Uniwersyteckiego Centrum Medycznego w Gdańsku.

fot. archiwum

Do tragicznego wypadku doszło przy Centrum Informacji Turystycznej w centrum Kartuz. Duża bryła lodu oderwała się od gzymsu pod dachem trzypiętrowego budynku i spadła wprost na głowę przechodzącej chodnikiem kobiety. Przechodnie wezwali karetkę i straż pożarną . Kobieta w stanie ciężkim z krwiakiem i raną tłuczoną głowy została przetransportowana do kartuskiego szpitala. Strażacy usunęli z chodnika bryły lodu i spłukali plamę krwi.  – Niestety stan kobiety jest poważny. Po zaopatrzeniu musieliśmy pacjentkę wysłać  śmigłowcem do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku – powiedział Paweł Witkowski, ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Kartuzach.
Sprawę wyjaśnia kartuska policja oraz dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Kartuzach.


Opublikowano w: KartuzyWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz