Czwarta edycja Break Dance Contest w Główczycach

23 września 2015r. | Drukuj

Już 26 września 2015 r. odbędzie się czwarta odsłona bardzo przyjemnego jamu tanecznego, który łączy młodych, ambitnych tancerzy, razem z tymi doświadczonymi graczami, którzy z nie jednego pieca już chleb jedli.

mat. prasowe

mat. prasowe

Miejsce wydarzenia to Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach – miejsce wyjątkowe i jak najbardziej wpasowujące się w ramy zawodów breaka. Dobra akustyka połączona z dobrym nagłośnieniem zdecydowanie pozwolą w pełni wykorzystać umiejętności tancerzy. O samopoczucie tancerzy w trakcie wyjść zadba Dj Bart.

Będzie to również fantastyczna okazja na spotkanie z BBoyem Chadzikiem, którego nie trzeba przedstawiać, ponieważ każdy szanujący się bboy wie, jak wielkie serce ma Paweł do tańca i jak wspaniałe podróże odbywa, aby poszerzać swoją wiedzę na temat breaka. Specjalnie do nas przyjedzie prosto KOREI POŁUDNIOWEJ, gdzie był na R16 Korea, odwiedził szkoły tańca czołowych bboys ze świata a wiedzę, którą zdobył wykorzysta podczas oceniania zmagań tancerzy na parkiecie.

Dla wszystkich zawodników będzie zapewniony poczęstunek w postaci słodkich bułek i pączków, a wody nie zabraknie dla nikogo. System walk:

  • 2 vs 2 (pow.15 lat , po dwa sety na zawodnika) nagroda główna 500 zł i nagrody rzeczowe
  • 1 vs 1 ( do 15 lat , do finału po jednym secie na zawodnika)
 Wpisowe 10 zł. Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach

Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz