Trzy samochody zderzyły się w Żukowie

19 stycznia 2011r. | Drukuj

Dwie osoby zostały ciężko ranne w wypadku, do którego doszło we wtorek wieczorem w  Żukowie. Przez nieuwagę jednego z kierowców zderzyły się trzy samochody. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

fot. Policja w Kartuzach

We wtorek przed godziną 18-tą w Żukowie doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech samochodów. Policjanci ustalili, że 50-latek kierujący fordem mondeo jadąc z Miszewa w kierunku Żukowa uderzył w tył forda fiesty, który zwolnił chcąc wjechać na posesję. Siła uderzenia była tak duża, że samochód wypchnięty została na przeciwległy pas ruchu. Tam uderzył w niego jadący w kierunku Miszewka opel. 32-letni kierowca fiesty oraz jego 27-letnia pasażerka z licznymi obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Kartuzach. Policjanci z Żukowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie  kierowca forda mondeo nie zachował należytej ostrożności i jechał zbyt szybko.


Opublikowano w: KartuzyWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133