fot. sxc.hu

Pchnięciem nożem zakończyła się awantura pomiędzy dwoma mieszkańcami gminy Dębnica Kaszubska. Pokrzywdzony 42-latek w ciężkim stanie trafił do słupskiego szapita, gdzie pozostaje pod intensywną opieką lekarzy. 52-letniemu sprawcy tego przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

fot. sxc.hu
fot. sxc.hu

We wtorek przed południem do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zadzwonił mężczyzna, który prosił o wezwanie karetki pogotowia ratunkowego. Twierdził, że jego kolega jest ranny i potrzebuje pomocy. Dyżurny natychmiast poinformował służby pogotowia i niezwłocznie w tamto miejsce skierował patrol policjantów. Już na miejscu mundurowi ustalili, że zgłaszającym interwencję był 52-letni mieszkaniec gminy Dębnica Kaszubska. Mężczyzna ten od rana spożywał alkohol ze swoim sąsiadem. W pewnym momencie pomiędzy nimi doszło do awantury, w trakcie której chwycił za nóż i ugodził nim w klatkę piersiową swojego sąsiada.

Pokrzywdzony 42-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do słupskiego szpitala gdzie pozostaje na obserwacji. Obydwaj mężczyźni w chwili interwencji byli nietrzeźwi. Mieli po dwa promile alkoholu w organizmie.

Sprawca tego przestępstwa został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj rano został przesłuchany, grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.