fot. GK

Działacze Platformy Obywatelskiej w Słupsku na czele z posłem Zbigniewem Konwińskim poinformowali podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że rozpoczynają akcję werbunkową do słupskiego koła PO. Jak podkreśla poseł Konwiński w ten sposób słupszczanie mogą mieć realny wpływ na to co dzieję się w mieście.

fot. GK
fot. GK

– Do każdego gospodarstwa domowego w Słupsku i powiecie słupskim trafi gazeta PO, w której zawarte są informacje dotyczące działań miejskiego koła PO. W gazecie zamieszczona jest także deklaracja członkowska, którą można wyciąć i przynieść do biura lub wysłać pocztą – mówił Zbigniew Konwiński, szef powiatu słupskiego PO. – Koła Platformy Obywatelskiej działają w Słupsku, Dębnicy Kaszubskiej, Potęgowie, Smołdzinie, Główczycach, Ustce, Kępicach oraz w gminach Słupsk i Kobylnica (koło podmiejskie) – wylicza poseł Konwiński.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej głos zabrała także Beata Chrzanowska, przewodnicząca rady miejskiej w Słupsku.

– W naszym kole działają specjalne komisje takie same, jakie działają w radzie miejskiej np. komisja edukacji czy zdrowia, członkowie poprzez działanie w takich komisjach wypracowują stanowisko, które jest później przedstawiane przez radnych w kluczowych sprawach – mówi Beata Chrzanowska. – Członkowie koła także uczestniczą w posiedzeniach klubu PO w radzie miejskiej, dzięki czemu mają wpływ na zachowanie radnych podczas głosowań – dodaje przewodnicząca.

W sumie do mieszkańców Słupska i powiatu słupskiego trafi ponad 60 tysięcy gazet reklamujących lokalne koła PO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.