Platforma Obywatelska zaprasza do swoich szeregów

15 lipca 2015r. | Drukuj

Działacze Platformy Obywatelskiej w Słupsku na czele z posłem Zbigniewem Konwińskim poinformowali podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że rozpoczynają akcję werbunkową do słupskiego koła PO. Jak podkreśla poseł Konwiński w ten sposób słupszczanie mogą mieć realny wpływ na to co dzieję się w mieście.

fot. GK

fot. GK

– Do każdego gospodarstwa domowego w Słupsku i powiecie słupskim trafi gazeta PO, w której zawarte są informacje dotyczące działań miejskiego koła PO. W gazecie zamieszczona jest także deklaracja członkowska, którą można wyciąć i przynieść do biura lub wysłać pocztą – mówił Zbigniew Konwiński, szef powiatu słupskiego PO. – Koła Platformy Obywatelskiej działają w Słupsku, Dębnicy Kaszubskiej, Potęgowie, Smołdzinie, Główczycach, Ustce, Kępicach oraz w gminach Słupsk i Kobylnica (koło podmiejskie) – wylicza poseł Konwiński.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej głos zabrała także Beata Chrzanowska, przewodnicząca rady miejskiej w Słupsku.

– W naszym kole działają specjalne komisje takie same, jakie działają w radzie miejskiej np. komisja edukacji czy zdrowia, członkowie poprzez działanie w takich komisjach wypracowują stanowisko, które jest później przedstawiane przez radnych w kluczowych sprawach – mówi Beata Chrzanowska. – Członkowie koła także uczestniczą w posiedzeniach klubu PO w radzie miejskiej, dzięki czemu mają wpływ na zachowanie radnych podczas głosowań – dodaje przewodnicząca.

W sumie do mieszkańców Słupska i powiatu słupskiego trafi ponad 60 tysięcy gazet reklamujących lokalne koła PO.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz