fot. policja.pl

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22- letniej mieszkance gminy Dębnica Kaszubska, zatrzymanej w związku z kradzieżą odzieży w jednym ze sklepów w Słupsku. Wartość skradzionych produktów wynosi  1500 złotych. Teraz policjanci ustalają czy kobieta ma jeszcze związek z innymi podobnymi przestępstwami.

fot. policja.pl
fot. policja.pl

Policjanci ze Słupska wezwani zostali na interwencję do jednego z miejscowych sklepów z odzieżą. Ochrona tego marketu zauważyła i rozpoznała klientkę, wobec której było podejrzenie, że ma związek z wcześniejszymi kradzieżami. Kobieta mijając linie kas, tuż przy wyjściu ze sklepu została ujęta i przekazana w ręce przybyłych policjantów.

– Funkcjonariusze w trakcie przeszukania ujawnili u niej skradzione wcześniej rzeczy. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ustalili także, iż 22- latka ma na swoim koncie inne podobne kradzieże. W jej mieszkaniu podczas przeszukania kryminalni zabezpieczyli skradzioną kilka dni wcześniej odzież o łącznej wartości 1500 złotych – mówi Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu. Została już przesłuchana i usłyszała zarzuty kradzieży. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.